Zverejnenie príspevku / stránky na vybrali.sme.sk Tlač / PDF príspevku / stránky

1
Som absolventkou Pedagogickej fakulty UK v Bratislave a Ekonomickej fakulty UMB v Banskej Bystrici. Pracujem 8 rokov ako dobrovoľníčka v Rodinnom centre Ráčik. Venujem sa projektovému manažmentu, vzdelávaniu a som spolukoordinátorka národného projektu „Komunity priateľské k deťom“. 

V Rači žijem už 15 rokov. Záleží mi na mieste, kde bývam a vychovávam svoje deti, preto sme si vybrali na bývanie Krasňany, najkrajšie a najzelenšie sídlisko v Bratislave, ktoré je úžasným miestom pre život. Môžem bez obáv povedať, že Rača je môj domov a miesto, kde sa dobre žije.

Som bez politickej príslušnosti a v komunálnej politike pôsobím ako poslanec miestneho zastupiteľstva mestskej časti Rača (2010 - 2014).


1 komentárov:

  1. We recommend using adjustable top stands to support a full sheet when passing by way of the machine. Maintains torch top above materials throughout slicing for optimum reduce high quality. No materials are created all through the setup, and the variety of expenses retains rising as the longer setup continues. ACCURL® Based on equipment design expertise optimized by way of strict structural analysis…. Once the shaping is full, best snapback hats the pieces are able to be assembled into completed furnishings.

    OdpovedaťOdstrániť